Klinger universal platepakning ML1 1500 x 1000 x 1,5mm
Varenr:20017109

Klinger universal platepakning ML1

1500 x 1000 x 1,5mm

Eksl. mva
Velg antall:
-+
Ikke på lager (2 dager)

 Klinger universal platepakning ML1

 

Egenskaper
  • KLINGER top-sil ML1 er laget for økt service levetid og fleksibilitet ved høyere temperaturer.
  • Flerlags struktur
Bruksområder
  • Oljer
  • Vann
  • Damp
  • Gasser
  • Drivstoff
  • Alkoholer
  • Moderate organiske og uorganiske syrer
  • Saltløsninger
  • Hydrokarboner
  • Kjølemedier
  • Smøremidler

KLINGER top-sil ML1 er en meget god og allsidig fiberpakning. Pakningen er laminert i en kombinasjon av syntetiske fiber og forskjellige elastomere som HNBR og NBR. Fordelen med flerlagsstrukturen er økt service levetid og forbedret egenskap til å beholde fleksibilitet ved høyere trykk og temperaturer. Temperaturområdet for pakningen er -200°C til +400°C og for mer informasjon om trykk og temperatur, se P-T diagram i datablad.

KLINGER top-sil ML1 kan eksempelvis benyttes i forbindelse med olje, vann, damp, gasser, drivstoff, alkoholer, moderate organiske og uorganiske syrer, saltløsninger, hydrokarboner, kjølemedier og smøremidler.

Pakningen kan benyttes innenfor prosessindustri, kjemisk industri, energiproduksjon, infrastruktur, masse- og papirproduksjon, marine applikasjoner samt ifm mat- og drikkeproduksjon.